Запитання
Що означає неактивний рахунок? За яких умов рахунок стає неактивним? Як списується комісія за неактивний рахунок? Скільки списується за неактивний рахунок? Чи є комісія за неактивний рахунок?
Відповідь
Неактивним вважається рахунок, за яким шість місяців або більше відсутній рух коштів.
За обслуговування кожного неактивного рахунку, починаючи з шостого місяця, списується комісія згідно із Загальними тарифами.
Для неактивних рахунків в іноземній валюті розмір комісії розраховується у національній валюті по курсу міжбанківського валютного ринку України на дату сплати.
Комісія списується щомісяця, у період з 25 числа по останній робочий день місяця, із залишку на рахунку. Списання комісії "в мінус" не відбувається.
Наприклад, залишок на рахунку – 100 грн. Комісія за неактивний рахунок — 20 грн. У шостому місяці "неактивності" рахунку банк спише 20 грн, у сьомому – 20 грн тощо. Після п'яти місяців списання комісія перестає списуватися, оскільки залишок на рахунку – 0 грн.
"Неактивність" рахунку банк визначає від останнього місяця, у якому був рух коштів по рахунку.
Наприклад: рахунок відкритий у січні 2022 року, у лютому 2022 року на рахунок надійшла сума 200 грн. Більше надходжень на рахунок не було. Березень вважається першим місяцем "неактивності" рахунку.
Рахунок стає активним як тільки на ньому поновлюється рух і списання комісії припиняється.
Рухом за рахунком вважається надходження або витрати, окрім виплати відсотків за депозитом у Альфа–Банку або інших платежів за послуги в Альфа–Банку (в тому числі і списання комісії за РКО).
Корисні статті
Поповнити свій поточний рахунок у гривні
Коментарі
0 коментарів
Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.