Який графік обробки міжбанківських платежів у гривні в Альфа-Банку?

Питання

Який графік обробки міжбанківських платежів у гривні? За яким графіком виконуються гривневі міжбанківські платежі в Альфа-Банку?

Відповідь

Міжбанківські платежі виконуються в режимі, наближеному до 23/7, якщо не вимагають додаткової перевірки.

  • Прийом платежів з інших банків України та зарахування їх на рахунки клієнтів Альфа-Банку виконується щодня з 01:00 до 24:00. Термін зарахування платежу залежить від термінів відправки платежу банком-відправником. Обробка платежу Альфа-Банком виконується день у день.
  • Вихідні платежі на рахунки клієнтів, відкритих в інших банках України, виконуються щодня з 01:00 до 23:00. На термін зарахування платежу впливає термін обробки платежу банком-одержувачем.
    Платежі, відправлені до 16:30, виконуються за тарифами операційного часу.
    Платежі, відправлені після 16:30, виконуються за тарифами післяопераційного періоду (див. тарифи).

Приклади:

  • якщо платіж надійшов до 16:30, але коштів на рахунку недостатньо, банк очікує надходження коштів до 23:00. Кошти зараховані — платіж буде в статусі "Проведений" (за умови, що операція не потрапляє під додатковий контроль банку); якщо кошти не зараховані — платіж буде переведений в статус "Відхилено" о 23:00.
  • якщо платіж надійшов після 16:30 і коштів на рахунку достатньо — платіж буде "Проведений"; коштів недостатньо — платіж буде переведений в статус "Відкладений" о 23:00. На наступний день, якщо кошти будуть зараховані — платіж буде "Проведений", якщо кошти не зараховані — платіж буде переведений в статус "Відхилено" о 23:00.

Пов'язані статті

Що буде з платежем, якщо для його проведення коштів на рахунку не достатньо?

Тарифи по пакетам РКО

 

Чи була ця стаття корисною?
8 з 9 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.