Як дізнатися баланс для бізнес-картки?

Запитання

Як дізнатися баланс за бізнес-карткою? Як дізнатися залишок у бізнес-картки? Як дізнатися залишок у бізнес-картки через 3344? Які є варіанти дізнатися залишок по картці підприємця?

Відповідь

Перегляньте залишок по картці в клієнт-банку "Альфа-Бізнес Онлайн", "Мій бізнес Online", в цифровому банку Sense SuperApp.

Дізнатися баланс основної або додаткової картки власник основної картки може, відправивши смс із фінансового мобільного номеру на номер 3344. У тексті смс вкажіть останні чотири цифри номера картки. У відповідь від банку надійде повідомлення з балансом за рахунком з урахуванням встановлених лімітів для картки. Наприклад, залишок на рахунку – 100 000 грн. Але доступний ліміт для картки – 50 000 грн. В sms прийде баланс 50 000 грн. Тарифікація вартості смс згідно з умовами вашого оператора. Послуга також працює в роумінгу при відправці смс з українського оператора

Перегляньте залишок у банкоматі банку або інших банків України. Сума доступного залишку відображається з урахуванням встановлених лімітів для картки. Наприклад, залишок на рахунку 500 000 грн. Але ліміт на зняття готівки встановлено — 50 000 грн., ліміт на розрахунки в торгівельно-сервісних мережах — 100 000 грн., ліміт на розрахунки в інтернеті 10 000 грн, загальний ліміт по операціям з карткою 150 000 грн. При запиті балансу в банкоматі буде відображено доступний залишок 150 000 грн.

Корисні статті

Поповнити бізнес-картку

Керування послугою смс-інформування для бізнес-картки

Переглянути картки ФОП у цифровому банку Sense SuperApp

Чи була ця стаття корисною?
4 з 6 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.