Як списується комісія за неактивний рахунок?

Запитання

Як списується комісія за неактивний рахунок? Скільки списується за неактивний рахунок? Чи є комісія за неактивний рахунок?

Відповідь

Комісія списується щомісяця у період з 25 числа по останній робочий день місяця із залишку на рахунку. Списання комісії "в мінус" не відбувається. Наприклад, залишок на рахунку – 100 грн. Комісія за неактивний рахунок – 20 грн. У шостому місяці "неактивності" рахунку банк спише 20 грн, у сьомому – 20 грн тощо. Після п'яти місяців списання комісія перестає списуватися, оскільки залишок на рахунку – 0 грн.

"Неактивність" рахунку банк визначає від останнього місяця, у якому був рух коштів по рахунку. Наприклад: рахунок відкритий у березні 2020 року, у квітні 2020 року на рахунок надійшла сума 200 грн. Більше надходжень на рахунок не було. Травень вважається першим місяцем "неактивності" рахунку.

Рахунок стає активним як тільки на ньому поновлюється рух і списання комісії припиняється.

Рухом за рахунком вважається надходження або витрати, окрім виплати відсотків за депозитом у Альфа–Банку або інших платежів за послуги в Альфа–Банку (в тому числі і списання комісії за РКО).

Комісія за неактивний рахунок за ті місяці, коли на рахунку був 0 грн і комісію не було з чого утримувати, при надходженні коштів не списується.

Корисні статті

Що таке неактивний рахунок?

Поповнити свій поточний рахунок у гривні

За що не списується щомісячна комісія за обслуговування поточного рахунку?

Чи була ця стаття корисною?
4 з 4 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.