Яке "призначення платежу" вказати в платіжному дорученні?

Питання

Яке "призначення платежу" вказати в платіжному дорученні?

Відповідь

Ознайомтесь з нормативними документами щодо "Призначення платежу", на яке звертає увагу банк при обробці платежів:

  1. пункти 2.29, 3.8 Постанови НБУ № 22 "Про затвердження Інструкції про безготівкові розрахунки в Україні в національній валюті":  
    – 2.29. Платник має право в будь-який час до списання платежу з рахунку відкликати з банку, що його обслуговує, платіжні доручення в порядку, визначеному внутрішніми правилами цього банку. Платіжні доручення відкликаються лише в повній сумі.  
    – 3.8. Реквізит "Призначення платежу" платіжного доручення заповнюється платником таким чином, щоб надавати повну інформацію про платіж та документи, на підставі яких здійснюється перерахування коштів отримувачу. Повноту інформації визначає платник з урахуванням вимог законодавства України.  
    Платник відповідає за дані, що зазначені в реквізиті платіжного доручення "Призначення платежу". Банк перевіряє заповнення цього реквізиту на відповідність вимогам, викладеним у цій главі, лише за зовнішніми ознаками.  
  2. лист НБУ "Про зміну інформації в реквізиті "Призначення платежу" від 09.06.2011 р. № 25-111/1438-7141: 
    "Після списання коштів з рахунку платника, питання щодо уточнення інформації, зазначеної у реквізиті "Призначення платежу", вирішується між сторонами переказу без участі банку".

Пов'язані статті

Що буде з платежем, якщо для його проведення коштів на рахунку не достатньо?

Що означає дата документу при створенні платіжного доручення?

Що означає "дата валютування" при створенні платіжного доручення?

 

Чи була ця стаття корисною?
0 з 0 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.

Будьте в курсе, будьте первым с Альфа