Виконати планову генерацію нового ключа через "Альфа-Бізнес Онлайн"

Завдання

Змінити пароль на секретний ключ УЕП в "Альфа-Бізнес Онлайн". Виконати планову генерацію нового ключа УЕП через "Альфа-Бізнес Онлайн".

Умова

Планова перегенерація ключа необхідна, якщо:

При зміні пароля на секретний ключ також зберігається новий файл з ключем, тому всі попередні копії секретного ключа будуть не дійсними.

Рішення

 1. Перейдіть у налаштування. ______.png
 2. У розділі "Безпека" натисніть "Зміна сертифікату" для планової генерації ключа або "Зміна пароля на секретний ключ" для зміни паролю.
  20.png
 3. Введіть поточний пароль, придумайте і повторіть новий пароль на вхід, враховуючи вимоги. Виберіть шлях до поточного ключа. Натисніть "Далі".______13.png
  Якщо обирали "Зміна паролю на секретний ключ", то при зміні пароля до секретного ключа, зберігається новий файл з ключем у папку "Завантаження". Натисніть "Ок".______14.png
  Перемістіть збережений ключ з папки "Завантаження" в інше зручне для вас місце на комп'ютері. При наступному вході в клієнт-банк вибирайте новий ключ.  

  Якщо обирали "Зміна сертифіката", збережіть файл з ключем у запропонованому форматі Key-6.dat. Для збереження ключа натисніть "Зберегти як" та збережіть його на комп'ютері. Так само ключ може зберегтися в папку "Завантаження", шлях до якої зазначений у налаштуванні браузера.

 4. Активація нового ключа відбувається автоматично протягом п'яти хвилин. При наступному вході використовуйте новий пароль та вказуйте шлях до папки, в якій зберегли новий ключ.

Корисні статті

Переглянути операції по картці "Альфа-Бізнес Онлайн"

Написати лист у банк через "Альфа-Бізнес Онлайн"

Чи була ця стаття корисною?
10 з 12 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.