FAQ по онлайн-заявці на кредит для бізнесу

Запитання

Як внести зміни у заявку? Як відмінити заявку? Куди і як буде зарахована? Що відбувається після того, як заявку відправлено у банк? 

Відповідь

Можливо оформити запит в онлайн-режимі на фінансування на розвиток бізнесу за програмою "Доступні кредити 5-7-9%"?

Перегляньте статтю "Подати заявку на отримання фінансування по програмі "Доступні кредити 5-7-9%""

Яка форма кредиту надається?

Кредит (в рамках онлайн-запиту) надається у формі відновлювальної кредитної лінії, яка передбачає можливість неодноразово отримувати та погашати суму кредиту (траншу) в межах встановленого ліміту протягом всього терміну дії договору.

Куди зараховується сума кредиту?

Кредитні кошти зараховуються на поточний рахунок, відкритий в Банку.

На які цілі можна оформити кредит в рамках онлайн-заявки?

Онлайн-заявку можна оформити тільки на цілі поповнення обігових коштів для придбання товарів, матеріалів з метою подальшої їх реалізації, придбання послуг, сировини, матеріальних запасів, пов'язаних з виробництвом продукції тощо.

Який термін кредитування?

В рамках онлайн-запиту максимальний термін кредиту становить 12 місяців. Для оформлення кредитної заявки на термін більше 12 місяців зверніться до відділення Банку.

Обов'язкова застава для отримання кредиту?

Для кредитів терміном до 12 місяців застава не потрібна.

Чи обов'язкова порука для оформлення кредиту?

Для ФОП порука не потрібна. Для ЮО порука є обов'язковою.

Чи потрібно оформляти страховку для отримання кредиту?

Страховка не потрібна.

Отримані дані з ЄДР не коректні — є можливість виправити?

  • Якщо дані в заявці не відповідають дійсності (помилка в ІПН/ЄДРПОУ) натисніть кнопку "Знайшли помилку", після чого створіть новий запит з коректними даними.
  • Якщо відображені дані в заявці не відповідають дійсності при коректному ідентифікаційному коді/​ЄДРПОУ дані в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДР) неактуальні. Натисніть кнопку "Знайшли помилку", зверніться і виправте дані в ЄДР, а потім заповніть заявку заново.

Яке відділення слід вибирати в заявці?

  • Якщо немає поточного рахунку в Альфа-Банку оберіть населений пункт і відділення банку, в якому зручно буде оформити кредитну угоду і надалі обслуговувати кредит.
  • Якщо ви є клієнтом Банку оберіть відділення, в якому обслуговуєтеся.

Заявку відправлено на розгляд Банку, що далі?

Якщо після підтвердження заявки з'явилося повідомлення на екранній формі: "Дякуємо! Ваша заявка прийнята до розгляду" протягом 3-х найближчих годин чекайте дзвінка представника банку за контактним номером, вказаним в заявці, для уточнення інформації та рекомендації щодо подальших дій

Як скасувати заявку?

Скасувати заявку можете на будь-якому етапі і здійснюється шляхом натискання кнопки "Скасувати". При цьому, вкажіть причину відмови. При необхідності, оформіть заявку знову.

Що якщо запропонована сума менше, ніж бажана сума запиту?

Для продовження створення заявки в онлайн-режимі змініть суму запиту на не більше запропонованої.
Для оформлення кредитної заявки на більшу суму, ніж запропоновано в онлайн-заявці зверніться до відділення Банку і закрийте онлайн-заявку, натиснувши кнопку "Хочу більше". Працівник Банку буде повідомлений про Ваше бажання оформити запит на велику суму кредиту у відділенні Банку.

Скільки часу заявка може бути в очікуванні заповнення?

Заявка в очікуванні і може коригуватися протягом 30 календарних днів, після закінчення цього часу заявка автоматично скасовується. При необхідності, оформіть заявку знову.

Потрібно завантажувати сканкопію фінансової звітності?

Обов'язково завантажується файл зі сканкопію всіх сторінок фінансової звітності, якщо така звітність подавалася в органи статистики/податкової служби на паперових носіях. Якщо фінансова звітність подавалася в електронному вигляді завантажте тільки електронний документ (всі сторінки в одному файлі).

Чи можна не завантажувати документи для розгляду заявки?

Ні, для розгляду заявки потрібні документи, що вказані у переліку. Інформацію про те, що не важливою є участь у Програмі "Доступні кредити 5-7-9" вкажіть в полі "Коментар для банку".

Корисні статті

Подати заявку для отримання фінансування підприємцю чи юридичній особі

Чи була ця стаття корисною?
1 з 1 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.