Які вимоги до документів, якщо податки сплачені через інший банк?

Запитання

Які вимоги до платіжних доручень, якщо податки сплачені через інший банк? Які документи приймає банк в якості підтвержуючих про те, що податки вже сплачені? Як повинні бути заповнені документи про сплату податків, якщо вони сплачені через інший банк?

Відповідь

В платіжному дорученні банк-платник повинен заповнити реквізит "Дата виконання" (синя печатка, підпис та дата).
У "Призначення платежу" платник повинен зазначити період, за який заробітня плата нарахована.  
Для довідки по ЄСВ з міністерства доходів необхідна наявність синьої печатки, підпису та дати.
________.png

Якщо документи не відповідають вимогам, то їх треба завірити та надати в банк.
Якщо можливості немає — Альфа-Банк не має можливості їх прийняти. 

Документи обов'язково надайте менеджеру у відділення банку (копії).

 

Наказ Міністерства доходів та зборів України 09.09.2013 №453 та п. 3.10 Постанова НБУ №22 регламентує порядок прийому банками розрахункових документів на виплату зарплати.

Корисні статті

Чому відхиляється зарплатна відомість?

Контроль банку при виплаті заробітної плати

Як провести зарплатну відомость, якщо оплата ЄСВ менше норми?

 

Чи була ця стаття корисною?
0 з 0 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.