Провести операцію повернення через термінал Ingenico

Завдання

Провести операцію "Повернення" у теміналі. 

Рішення

Для здійснення операції "Повернення":

  1. Натисніть будь-яку клавішу (окрім "Х"), дисплей покаже список доступних операцій. Оберіть "ПОВЕРНЕННЯ" та підтвердіть вибір.
  2. Введіть суму. Сума вводиться з автоматичним зсувом цифр вліво в цілих значеннях валюти і копійках без коми. Клавіша "Backspace" видаляє цифру молодшого розряду з автоматичним зсувом цифр вправо.
  3. Відмовитися від виконання операції можна натиснувши клавішу "Х", термінал повернеться в основне меню.
  4. Проведіть карткою. Для проведення магнітної картки через приймач магнітних карт, необхідно розташувати її так, щоб магнітна смуга перебувала внизу зліва і плавно провести через приймач зверху вниз. Якщо картка не прочиталася, проведіть карту через приймач повторно. Для проведення чіпової карти в чіповий рідер термінала необхідно розташувати її таким чином, щоб чіп знаходився зверху і акуратно ввести карту до упору в приймач Smart-карт. Для обслуговування безконтактних карт, якщо заявлена підтримка пристроєм, клієнт / касир прикладає картку до зчитувача безконтактних карт (вбудований або на зовнішньому ПІН-ПАД, залежить від модифікації пристрою).
  5. Введіть RRN (RRN знаходиться на оригінальному чеку по операції "Продаж"). Підтвердіть.
  6. Термінал встановлює з'єднання з Процесинговим Центром Банку. Проведіть авторизацію.
  7. Якщо повернення можливе, з’явиться повідомлення на екрані "ОПЕРАЦІЯ УСПІШНА" та роздрукується чек оригінальної операції з позначкою "ПОВЕРНЕНО".
  8. Якщо операція відхилена, друкується один чек з кодом відповіді [код відмови] і опис причини відмови.
  9. У разі успішного завершення операції код відповіді буде "0" з описом "АВТОРИЗОВАНО". Важливо звертати увагу на код відповіді і опис.

Також буде корисно

Як працювати із терміналом Ingenico?

Як працювати із терміналом Verifone?

Чи була ця стаття корисною?
0 з 1 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.