Роздрукувати "Z-баланс" у терміналі Ingenico

Завдання

Роздрукувати "Z-баланс" у пос-терміналі Ingenico. Надрукувати "Z-баланс".

Рішення

Для друку звіту Z-баланс:

 1. Натисніть будь-яку клавішу (окрім "Х"), дисплей покаже список доступних операцій. Обираєте "Z-БАЛАНС" та підтверджуєте вибір.
 2. Термінал виконає закриття дня, відправить всі дані по операціях за поточний день в процесинговий центр. Операція використовується для обміну і звірки підсумків між терміналом і процесінговим центром по виконаним за день операцій.
 3. Якщо підсумки терміналу не збігаються з підсумками процесінгово центру, то звіт буде містити підсумки терміналу, повідомлення "Підсумки НЕ СПІВПАДАЮТЬ" і підсумки процесінгового центру.
 4. Звіт завершується печаткою підсумків по касі. Якщо підсумки не збігаються необхідно зв'язатися із спеціалістами Технічного моніторингу транзакцій.
 5. Закриття дня обнуляє підсумки пакета, зміни, дня та очищає журнал операцій, тому виконати скасування після закриття дня неможливо. Якщо виконати закриття не вдалося, термінал запам'ятовує необхідність завершення закриття і зробить спробу завершити закриття перед виконанням наступної операції. Виконати іншу операцію до завершення закриття неможливо.
 6. Термінал роздрукує звіт.
  Важливо:
  - термінал автоматично виконує Z-БАЛАНС в кінці робочого дня (за замовчуванням 23:59). Час визначається адміністратором і може бути змінений на інший за зверненням торговця;
  - Якщо після останнього Z-БАЛАНСу операцій не було, термінал роздрукує "нульовий" звіт.

Також буде корисно

Verifone. Каталог інструкцій Торговий Еквайринг 

Ingenico. Каталог інструкцій Торговий Еквайринг

Чи була ця стаття корисною?
3 з 3 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.