Інструкція по роботі із особистим кабінетом адміністратора для отримання чайових

Завдання

Інструкція по роботі із особистим кабінетом адміністратора для отримання чайових

Рішення

 1. Перейдіть за адресою tips.ipay.ua. Зареєструйтесь. 
 2. Для реєстрації введіть свій номер телефону. На номер телефону прийде одноразовий пароль для входу. Якщо пароль не приходить, це означає, що вас (ваш номер телефону) операційний директор не зареєстрував в системі – зверніться до операційного директора. Операційний директор має верхній рівень прав в системі та може додавати нові ресторани та призначати директорів ресторану.
  4.png
 3. Після входу ви попадаєте на головну сторінку, де відображається перелік офіціантів, та їх операції по нарахування чайових. Щоб переглянути суми чайових за вказаний період, в розрізі кожного офіціанту - перейдіть на закладку "Транзакції".
  8.png
 4.  Щоб добавити офіціанта в систему - натисніть кнопку "Додати", та вкажіть ПІБ та номер телефону офіціанта.
  9.png
 5. Поруч із власним іменем, ви можете натиснути на "вхід до налаштувань власного профайлу". Щоб додати свою картку - перейдіть в меню "Мої картки". Додайте картку, ввівши дані картки, на яку будуть проводится зарахування. Можна додати декілька карток. Якщо додали декілька карток, то натисніть кнопку "Редагування" та позначте "основну" або "резервну картку". На резервну картку будуть проводится виплати, при неуспішності виплати на основну картку. 
  10.png
 6. Щоб налаштувати "Фінансову схему" натисніть відповідну закладку. Розмір відсотку, який ви встановите, означає наступне - від кожного переказу, який буде призначено для виплати на особисту картку офіціанта, буде вираховано відсоток та перераховано на вашу особисту картку. 
  11.png

Також буде корисно

Які тарифи за послугою "Чайові" через пос-термінал?

Як підключити послугу "Чайові" за торговим еквайрингом?

В які терміни зараховуються чайові офіціантові на банківську картку через пос-термінал?

Інструкція по роботі із особистим кабінетом офіціанта для отримання чайових

 

Чи була ця стаття корисною?
0 з 0 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.