Налаштувати консоль у Web-iFOBS

Завдання

Налаштувати консоль у Web-iFOBS.

Рішення

 1. Виберіть "Мій iFOBS", "Персональні налаштування", "Налаштування консолі".
 2. Внесіть необхідні зміни в налаштування та натисніть "Зберегти".
  Кількість записів на сторінці Вкажіть, скільки рядків відображатиметься в таблицях у межах однієї сторінки (не менше 5 і не більше 50).
  Період, за який відображатимуться документи на формах Вкажіть кількість днів, якщо хочете обмежити період відображення даних.
  Час відключення сеансу за відсутності активності користувача Вкажіть час у хвилинах, через який система від'єднається від сервера банку і вимагатиме повторної реєстрації, якщо користувач протягом цього часу не робив жодних дій у системі.
  Застосовувати фільтрацію за операційний день банку Встановіть прапорець, якщо хочете застосовувати фільтрацію за операційний день банку.
  Дозволити введення кириличних символів у SWIFT-документі Встановіть прапорець, якщо необхідно щоб у валютних платіжних документах було дозволено введення російських та українських букв.
  SWIFT-документ у вигляді односторінкової форми Встановіть прапорець, якщо хочете, щоб усі поля SWIFT-документа відображалися на одній сторінці та не розбивалися на вкладки.
  Заявка на купівлю валюти у вигляді односторінкової форми Встановіть прапорець, якщо хочете, щоб усі поля заявки на купівлю валюти відображалися на одній сторінці та не розбивалися на вкладки.
  Заявка на продаж валюти у вигляді односторінкової форми Встановіть прапорець, якщо ви хочете, щоб усі поля заявки на продаж валюти відображалися на одній сторінці та не розбивалися на вкладки.
  Використати довідник призначень платежів без прив'язки до довідника кореспондентів Встановіть прапорець, якщо:
  - при виборі призначення платежу ви хочете, щоб вам був доступний повний перелік призначень платежів;
  - ви хочете, щоб вам відкривався список лише призначень платежів, які прив'язані до обраного вами кореспонденту.
  Мова інтерфейсу користувача Виберіть зі списку ту мову інтерфейсу користувача, яка необхідна вам для роботи з системою. При кожному новому вході в систему встановлюватиметься саме ця обрана вами мова. Якщо в персональних налаштуваннях не встановлено мову інтерфейсу користувача (пункт списку "Не обрано"), тоді робота з системою буде здійснюватися тією мовою, яку ви виберете на стартовій сторінці перед входом до системи
  Відображати планований залишок формі у "Мій iFOBS" Встановіть прапорець, якщо хочете, щоб на формі "Мій iFOBS" відображався запланований залишок.
  Відображати запланований залишок з урахуванням ліміту на формі "Мій iFOBS" Встановіть прапорець, якщо ви бажаєте, щоб на формі "Мій iFOBS" відображався залишок з урахуванням ліміту.
  Вкажіть, скільки днів до завершення терміну дії сертифіката система повинна почати відображати повідомлення Позначте кількість днів, за скільки до закінчення терміну дії сертифіката система повинна показувати повідомлення.
  вкажіть, за скільки днів до закінчення терміну дії пароля на вхід до системи буде відображатися повідомлення Позначте кількість днів, за скільки до закінчення терміну дії пароля на вхід до системи буде відображатись повідомлення.
  Відображати закриті кредитні договори Встановіть прапорець, якщо хочете, щоб у списку кредитних договорів відображалися закриті.
  Відображати закриті депозитні договори Встановіть прапорець, якщо хочете, щоб у списку депозитних договорів відображалися закриті.
  Відображати неактивні картки Встановіть прапорець, якщо хочете, щоб у списку карток на формі "Мій iFOBS" відображалися як активні, так і неактивні (наприклад, блоковані) пластикові картки.
  Відображати колір рахунків залежно від статусу Встановіть прапорець, якщо хочете, щоб на формі "Мій iFOBS" колір шрифту рахунку відповідав його статусу.
  Не обмежувати кількість експортованих документів налаштуванням "Кількість записів на сторінці" Встановіть прапорець, якщо хочете, щоб у файл експорту потрапляли всі наявні документи, а не лише ті, що відображаються на сторінці.
  Кількість днів до закінчення терміну дії контракту, коли система почне відображати повідомлення Вкажіть кількість днів, за скільки до закінчення терміну дії валютного контракту система повинна показувати повідомлення.

  2 настройка.png

Корисні статті

Що можна виконати дистанційно у Web-iFOBS?

Який клієнт-банк підключити ФОП чи ЮО?

Які сервіси та послуги пропонує виконати дистанційно "Альфа-Бізнес Онлайн"?

Чи була ця стаття корисною?
0 з 0 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.