Який порядок обслуговування покупців, що розраховуються коштами, отриманими за вакцинацію?

Запитання

Як перевірити код МСС POS-терміналу? Як розрахувати покупця, який розраховується карткою "єПідтримка"? Як повернути кошти за товар чи послугу, якщо покупець розрахувався карткою, на яку зараховані кошти від Держави за вакцинацію? Як перевірити, чи може підприємець розрахувати покупця за кошти, які отринані за вакцинацію?

Рішення

Як перевірити код МСС POS-терміналу?

Зателефонуйте на лінію підтримки 0800 507044 та оберіть "4". Підготуйте ID термінала. Перелік кодів МСС та категорій, що передбачені програмою, перегляньте в статті "Які МСС відносяться до програми виплат від Держави вакцинованим?"

Чому при розрахунках карткою "єПідтримка" приходить відмова?

Розрахунок коштами, що отримані фізичними особами за вакцинацію, регулюється відповідно до програми "Надання допомоги в рамках Програми "єПідтримка" і надається виключно для придбання послуг у сферах культури, фізичної культури і спорту, здійснення внутрішніх пасажирських перевезень залізничним та авіаційним транспортом, а також для придбання книжок у книжкових магазинах. Якщо сфера вашої діяльності не належить до перерахованих, то і розрахунок буде неможливим. 
Які МСС відносяться до програми виплат від Держави вакцинованим?

Я надаю послуги. Я можу отримувати оплату з 1000 гривень єПідтримки від відвідувачів?

Так, можете. У разі, якщо ваш термінал або онлайн-оплата налаштована з використанням МСС-коду, внесеного до постанови КМУ.

Що робити, якщо сума послуги більша за залишок суми на карті клієнта?

Оплату можна розбити на дві частини: перша — сума залишку на карті клієнта, друга — власні кошти клієнта.

Як внести зміни до коду МСС, щоб клієнти мали змогу розрахуватися на торговій точці?

МСС — це параметр, який має відповідати КВЄД вашої діяльності. Внесення змін до МСС за власним бажанням буде розцінюватися як шахрайство з боку продавця. Тільки у випадку зміни у вашій діяльности, наприклад, додано новий КВЄД, можна внести зміни і до коду МСС. Як виконати зміни перегляньте у статті "Код МСС POS-терміналу не відповідає основній діяльності. Що робити?"

Як повернути кошти за товар чи послугу, якщо покупець розрахувався карткою, на яку зараховані кошти від Держави за вакцинацію?

Повернення коштів за неотриманий товар (ненадану послугу) здійснюється в тій формі оплати, у якій була здійснена розрахункова операція. Якщо оплата виконувалася через термінал — "Провести операцію "Повернення" в терміналі".

Що потрібно для оплати через інтернет?

Це звичайна оплата через інтернет, тож процедура стандартна. POS-термінал має бути робочим, а МСС-код — збігатися з одним з кодів постанови.

Які умови отримання 1000 грн. фізичними особами за вакцинацію в Альфа-банку?

Перегляньте відповіді в статтях "єПідтримка"

Корисні статті

FAQ. Як вирішити питання супроводження послуги торгового еквайрингу?

Які МСС відносяться до програми виплат від держави вакцинованим?

 

Чи була ця стаття корисною?
0 з 1 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.