Чи приймає банк пам'ятні монети та банкноти?

Запитання

Чи приймає банк пам'ятні монети та банкноти? Чи можна поповнити рахунок монетами чи банкнотами, що виготовлені до спеціальних дат?

Відповідь

Так, банк приймає пам'ятні монети та банкноти, керуючись вимогами до пункту 1.2 Інструкції про організацію виготовлення, випуску в обіг і реалізації пам’ятних та інвестиційних монет України, сувенірної продукції, затвердженої рішенням Правління Національного банку України від 30 травня 2013 року № 213 (зі змінами).

Пам’ятні монети України — це монети із дорогоцінних або недорогоцінних металів, які виготовлені із застосуванням спеціальних технологій, що забезпечують підвищену якість монет і випускаються в обіг Національним банком обмеженими тиражами з нагоди відзначення ювілейних дат, пам’ятних подій історії та сучасності, заходів з охорони навколишнього природного середовища, інших подій суспільного життя, та згідно з пунктом 1.1 є законним платіжним засобом на території України.

Корисні статті

Поповнити свій поточний рахунок у гривні

Як стати агентом по залученню підприємців і юридичних осіб в Альфа-Банк?

Чи була ця стаття корисною?
0 з 0 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.