Які умови роботи з арештованими рахунками ЮО чи ФОП під час воєнного стану?

Запитання

Які операції доступні для арештованих рахунків підприємця чи юридичної особи? Чи можна зняти арешт з рахунку під час воєнного стану? Які операції доступні з арештованих рахунків ФОП чи ЮО під час війни? Чи можна зняти кошти для виплати зарплати з арештованого рахунку?

Відповідь

В умовах воєнного стану за арештованими рахунками:

  • юридичних осіб: видаткові операції за рахунок арештованих коштів можливо здійснювати (за умови, що арешт накладений державною виконавчою службою, приватним виконавцем) для:
    - виплати заробітної плати в розмірі не більше 5 мінімальних розмірів заробітної плати в місяць на одного працівника юридичної особи-боржника;
    - сплати податків, зборів та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.
  • юридичних осіб (за умови, якщо арешт накладений іншим державним органом, наприклад рішенням суду, прокуратурою тощо) — видаткові операції за рахунок арештованих коштів заборонені;
  • ФОП: видаткові операції за рахунок арештованих коштів заборонені.

Видача готівки на зарплату за арештованим рахунком можлива тільки у відділенні, де присутній співробітник МСБ. Надайте разом із документом на отримання готівки відомість з ІПН, ПІБ, сумою виплати за кожним працівником.

При відкритті додаткових рахунків клієнтам ЮО та ФОП, що мають арешти по іншим рахункам в Альфа-Банку або публічне обтяження, такі відкриті рахунки будуть заблоковані.

По арештованим рахункам фізичних осіб перегляньте деталі у статті. З питань обслуговування рахунків фізичних осіб зверніться за номером 0800502050 (або 3344).

Корисні статті

У яких відділеннях є менеджери МСБ?

Рахунок арештовано. Як дізнатися причини? Як зняти арешт?

Чи була ця стаття корисною?
6 з 7 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.