Чи гарантується ФГВФО виплата залишків за рахунками ФОП?

Запитання

Чи гарантується ФГВФО виплата залишків за рахунками ФОП? Які виплати гарантуються ФОП фондом гарантування вкладів фізичних осіб?

Відповідь

Так, гарантується, згідно пункт 3 частини першої статті 2 Закону України "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб".

Вклад — кошти в готівковій або безготівковій формі у валюті України або в іноземній валюті, які залучені банком від вкладника (або які надійшли для вкладника) на умовах договору банківського рахунку, банківського вкладу (депозиту) (крім коштів, залучених від видачі ощадного сертифіката банку), включаючи нараховані відсотки на такі кошти. Кошти, залучені банком від видачі (випуску) ощадного сертифіката банку або депозитного сертифіката банку, не є вкладом.

Корисні статті

Що таке ДКБО для підприємців та юридичних осіб?

Умови депозитних програм для ЮО та ФОП

Чи була ця стаття корисною?
1 з 1 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.