Перейти з "Ок, Альфа!"(Web) в "Альфа-Бізнес Онлайн"

Завдання

Виконати перехід з "Ок, Альфа!" до іншої версії клієнт-банку. Не можу зайти в "Ок, Альфу!" — пропонує перейти в інший клієнт-банк. Причини, з яких не доступний "Ок, Альфа!". Дані для входу в інший клієнт-банк у зв'язку з припиненням роботи "Ок, Альфа!". 

Рішення

"Ок, Альфа!"(Web) виведено з експлуатації з 20.08.2022 р.

Відключення користувачів виконано.
Починаючи з 24.06.22 при вході в "Ок, Альфа!"(Web) ви побачите запрошення до роботи із рахунком у версію клієнт-банку — "Альфа-Бізнес Онлайн".

Скористайтеся підказками, щоб виконати перехід у нову версію клієнт-банку. 

Щоб увійти до "Альфа-Бізнес Онлайн", перейдіть за посиланням online.alfabank.ua або перейдіть на сайт банку та натисніть "Увійти", далі оберіть піктограму клієнт-банку "Альфа-Бізнес Онлайн". Деталі перегляньте у статті "Виконати вхід до "Альфа-Бізнес Онлайн"".

Логін та пароль для входу в "Альфа-Бізнес Онлайн":

  • якщо реєструвалися та відкривали перший рахунок в "Ок, Альфа!"(Web) — логін той самий, що в "Ок, Альфа!"(Web). АЛЕ! Якщо в логіні є літери, вкажіть їх великими літерами. Наприклад, було "а123456", то використовуйте "А123456". Початковий пароль для першого входу відправимо в смс. Зверніть увагу, що електронний підпис за допомогою смс​ обмежує використання функціоналу системи
  • якщо до "Ок, Альфа!"(Web) раніше перейшли з "Мій бізнес Online"/iFOBS (web) — логін залишився той, що був в "Мій бізнес Online"/iFOBS (web). Початковий пароль відправимо в смс;
  • якщо одночасно користувались "Ок, Альфа!"(Web) та "Мій бізнес Online"/iFOBS (web) — логін та пароль такі ж як до "Мій бізнес Online"/iFOBS (web).

У разі зміни номеру телефону — зверніться на лінію обслуговування фізичних осіб-підприємців 0 800 507044.

Враховуючи сучасні тенденції, "Альфа-Бізнес Онлайн" має оновлений дизайн, зручний функціонал і простий інтерфейс користувача. Доступні сервіси та послуги в "Альфа-Бізнес Онлайн":

Повний перелік доступних операцій в "Альфа-Бізнес Онлайн" є в статті "Які сервіси та послуги пропонує виконати дистанційно "Альфа-Бізнес Онлайн"?"

Корисні статті

Виконати аварійне відновлення ключа (сертифіката) в "Альфа-Бізнес Онлайн"

Виконати вхід у "Альфа-Бізнес Онлайн"

Налаштування та вимоги для роботи в "Альфа-Бізнес Онлайн"

Чи була ця стаття корисною?
9 з 13 вважають статтю корисною

Коментарі

0 коментарів

Будь ласка, увійдіть, щоб залишити коментар.